Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Piłka nożna

24.03.2017

Młodzicy Starsi i Młodsi przed meczem z Hetmanem Zamość


W dniu 18.03.17r młodzicy młodsi rozegrali sparing z drużyną Wektry Zbuczyn. Niestety z powodu braku możliwości wejścia na duże boisko spotkanie odbyło się na boisku orlik.
Kategoria: Piłka nożna
Napisał: redakcja
Mecz zakończył się zwycięstwem młodego Huraganu 9-6. Skład:
Olszewski Emil, Chilicki Marcel, Nowosz Michał, Krzymowski Michał, Romaniuk Jakub, Korolczuk Damian,Duda Fabian, Kiereczyński Maciej, Kuźmicz Michał, Kotnarowski Igor, Celiński Kacper, Sworczuk Bartosz, Orłowski Jakub, Zdunek, Bartosz, Marciniuk Bartosz,Chodziński Paweł.
Bramki dla huraganu zdobyli:
olszewski x4, celiński x3, nowosz, krzymowski
 
W drugim sparingu który odbył się 19.03.17 na stadionie miejskim w międzyrzecu podlaskim, młodzicy starsi podejmowali rówieśników z DAFu Łuków. Mecz był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach pogodowych,opady deszczu i silne podmuchy zimnego wiatru utrudniały grę obydwu drużynom. Mimo to nie zabrakło walki, a mecz obfitawał w wiele ciekawych akcji. Pierwsza połowa była wyrównana, natomiast w drubiej zdecydowaną przewagę mieli nasi chłopcy. Niestety z wielu świetnych sytuacji udało się to tylko dla Leonarda Lubiny i mecz zakończył się remisem 1-1.
 
Zaplanowane sparingi z 22.03.17 z TOP 54 Biała Podlaska nie doszły do skutku z powodu silnych opadów i zalania boisk w Białej Podlaskiej.
 
25.03.2017r godzina 12:00 i 13:30 młodzisy starsi i młodsi zainagurują meczami u siebie z Hetmanem Zamość.
 
Życzymy powodzenia.

Poprzednia strona: Sekcje
Następna strona: Tenis stołowy